Drukarnia

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam wykonywać druk na tkaninach poliestrowych wysokiej jakości. Charakterystyczną cechą naszych wyrobów jest wysoka odporność na czynniki atmosferyczne oraz wysoka wodoszczelność. Sublimacja daje nieocenione możliwości zdobienia powierzchni polimerowych, z powodzeniem może być stosowana do wykonywania nadruków na podkładkach pod mysz, kubkach, case’ach na telefony itp. Do niepodważalnych atutów druku sublimacyjnego należą: wysoka jakość, precyzja i szybki czas zadruku oraz opłacalność przy małych partiach zamówienia. Zapraszamy do współpracy!

Wykonujemy także wydruki wielkoformatowe dla podwykonawców na papierze transferowym i materiale poliestrowym.
Szerokość zadruku wynosi 160-250 cm.

Projekty graficzne

„Świat rzeczywisty ma granice, ale świat wyobraźni jest nieograniczony”

To motto przyświeca naszym grafikom, którzy mając do dyspozycji najnowocześniejsze oprogramowanie, pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie.
Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, dbając o każdy szczegół niezależnie od tego czy chodzi o gadżet reklamowy, czy  reklamę wielkoformatową.

Serwis

Produkujemy namioty i parasole reklamowe, ale to nie znaczy, że później o nich zapominamy. Gwarantujemy użytkownikom namiotów firmy AB Vision pełną obsługę serwisową również po upływie gwarancji.

Jeżeli posiadasz namiot lub parasol wykonany w innej firmie niż AB Vision i uległ on uszkodzeniu, napisz do nas – pomożemy także i w tym zakresie.

Serwis obejmuje:

  • wymianę poszycia (wszelkiego rodzaju przetarcia i rozdarcia materiału);
  • wymianę elementów konstrukcji;
  • naprawę stelaży;
  • wymianę zamka;
  • wymianę jednego lub więcej brytów;
  • usługę szycia podartych elementów;
  • czyszczenie poszyć.

Posiadasz stary namiot lub parasol i już nie pamiętasz, gdzie go kupiłeś, a chciałbyś inne poszycie? – Napisz do nas, a my sprawimy, że Twój parasol lub namiot otrzyma drugie życie.