Zachęcamy Państwa do zapoznania się również z naszymi Parasolami. Dostępne w rozmiarach od 1,8m do 5m, zarówno okrągłe jak i kwadratowe. Do wyboru opcja z klasyczną nogą po środku jak i po boku. 
Stelaż wykonany z wysokiej jakości aluminium. Średnice rur, w zależności od modelu, mieszczą się w przedziałach od 40 mm do 70 mm.

Materiał z którego wykonywana jest czasza parasola to poliester 210g/m2. dostępny w szerokiej gamie kolorów.

Istnieje również możliwość zadruku takiej czaszy – w takim przypadku prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Poza sprzedażą oferujemy Państwu serwis parasoli który obejmuje m. in. :

  • naprawę poszycia,
  • wymianę poszycia,
  • naprawę konstrukcji.

Jeśli potrzebujecie Państwo naszej pomocy w tym zakresie prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Parasole reklamowe są doskonałym pomysłem zarówno na promocję swojego przedsiębiorstwa, jak i zapewnienie większego komfortu swoim klientom. Sprawdzają się szczególnie w okresie letnim, kiedy wiele osób przebywa na zewnątrz. Są dobrym rozwiązaniem w przypadku targów branżowych, festiwali muzycznych i nie tylko.

Parasole reklamowe Warszawa

Oferowane parasole reklamowe są także sposobem na lepszą współpracę z kontrahentami. Na przykład posiadając markę dotyczącą artykułów spożywczych lub napojów, ciekawym rozwiązaniem jest wręczenie parasoli restauracjom, które posiadają je w swojej ofercie. Dzięki temu klienci lokalu będą bardziej świadomi istnienia przedsiębiorstwa, a właściciele będą mogli zapewnić im większy komfort podczas spędzania czasu w ogródku przy obiekcie. Natomiast w przypadku targów parasol nawiązujący do własnej marki szybko przyciągnie uwagę na tle innych stanowisk.

Różnorodność parasoli reklamowych w naszej ofercie pozwala idealnie dopasować wybierany model do miejsca docelowego.

Profesjonalne parasole reklamowe – Warszawa

Nasze ręcznie robione parasole reklamowe są skierowane przede wszystkim do klientów z Warszawy, jednak obsługujemy także osoby z całej Polski, jak i zagranicy. W razie zainteresowania lub pytań prosimy o kontakt. Staramy się być elastyczni, dlatego oferujemy wiele możliwości pod względem projektowym. Dzięki temu można mieć pewność otrzymania produktów odpowiednio dopasowanych do własnych potrzeb. Postaw na polską firmę z 14-letnim doświadczeniem i przekonaj się o jakości naszych usług!