Zachęcamy Państwa do zapoznania się również z naszymi Parasolami. Dostępne w rozmiarach od 1,8m do 5m, zarówno okrągłe jak i kwadratowe. Do wyboru opcja z klasyczną nogą po środku jak i po boku. 
Stelaż wykonany z wysokiej jakości aluminium. Średnice rur, w zależności od modelu, mieszczą się w przedziałach od 40 mm do 70 mm.

Materiał z którego wykonywana jest czasza parasola to poliester 210g/m2. dostępny w szerokiej gamie kolorów.

Istnieje również możliwość zadruku takiej czaszy – w takim przypadku prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Poza sprzedażą oferujemy Państwu serwis parasoli który obejmuje m. in. :

  • naprawę poszycia,
  • wymianę poszycia,
  • naprawę konstrukcji.

Jeśli potrzebujecie Państwo naszej pomocy w tym zakresie prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Parasole reklamowe są doskonałym pomysłem zarówno na promocję swojego przedsiębiorstwa, jak i zapewnienie większego komfortu swoim klientom. Sprawdzają się szczególnie w okresie letnim, kiedy wiele osób przebywa na zewnątrz. Są dobrym rozwiązaniem w przypadku targów branżowych, festiwali muzycznych i nie tylko.

Parasole reklamowe Warszawa

Oferowane parasole reklamowe w Warszawie są także sposobem na lepszą współpracę z kontrahentami. Na przykład posiadając markę dotyczącą artykułów spożywczych lub napojów, ciekawym rozwiązaniem jest wręczenie parasoli restauracjom, które posiadają je w swojej ofercie. Dzięki temu klienci lokalu będą bardziej świadomi istnienia przedsiębiorstwa, a właściciele będą mogli zapewnić im większy komfort podczas spędzania czasu w ogródku przy obiekcie. Natomiast w przypadku targów parasol nawiązujący do własnej marki szybko przyciągnie uwagę na tle innych stanowisk.

Różnorodność parasoli reklamowych w naszej ofercie pozwala idealnie dopasować wybierany model do miejsca docelowego.

Profesjonalne parasole reklamowe – Warszawa

Nasze ręcznie robione parasole reklamowe (Warszawa) są skierowane przede wszystkim do klientów z Warszawy, jednak obsługujemy także osoby z całej Polski, jak i zagranicy. W razie zainteresowania lub pytań prosimy o kontakt. Staramy się być elastyczni, dlatego oferujemy wiele możliwości pod względem projektowym. Dzięki temu można mieć pewność otrzymania produktów odpowiednio dopasowanych do własnych potrzeb. Jeśli interesują Państwa parasole reklamowe (Warszawa), zapraszamy do kontaktu. Postaw na polską firmę z 14-letnim doświadczeniem i przekonaj się o jakości naszych usług!