Praca

 AB VISION Sp. z o.o. Sp. k.

w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

KROJCZY / SZWACZKA

          Ludzie współtworzą sukces firmy dlatego stawiamy na właściwy dobór personelu, więc jeśli potrafisz świetnie organizować swoją pracę, jesteś osobą kompetentną, dynamiczną pomysłową, nie boisz się nowych wyzwań - dołącz do nas!

Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym. W nadesłanych materiałach prosimy o umieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych.

Krojczy

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn krojczych
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją
  • wykonywanie rysunków i obrysów szablonów na materiale
  • wykrawanie materiału zgodnie z szablonem i dokumentacją techniczno-technologiczną
  • kompletowanie i opisywanie paczek

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość przyuczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, system premiowy
• wsparcie merytoryczne oraz szkolenia wewnętrzne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w krojeniu namiotów i parasoli ogrodowych
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Szwaczka

szycie namiotów, parasoli, pokrowców do mebli, flag, poduszek ogrodowych

Oferujemy:

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w szyciu

Chcemy wiedzieć gdzie szukać takich jak my! Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną na adres biuro@abvision.pl zgłoszeń z dopiskiem „produkcja” zawierających C.V oraz list motywacyjny z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, lub przybycie do firmy osobiście.

Komentarze są wyłączone.